Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245
SAMSUNG ⋆ KLIMATYZACJA-SERWIS-SZCZECIN
  • + 48 693 090 197
  • kontakt@klimatyzacja-szczecin.eu

SAMSUNG

Klimatyzator Samsung szczecin

Klimatyzator Samsung szczecin

              

              


Klimatyzator Samsung szczecin, witamy na stronie przedstawiającą ofertę klimatyzatorów SAMSUNG na zakupione u nas klimatyzatory wraz z montażem, oferujemy rabat do -20 %


Podatek VAT 8% dla osób fizycznych

Klimatyzator zakupiony wraz z montażem do mieszkania bądź domu prywatnego to tylko 8% podatku VAT za montaż.


Katalog cennik klimatyzatorów SAMSUNG na 2018  w formacie pdf.

Tutaj katalog


Uprzejmie informujemy że posiadamy autoryzacje na montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych marki Samsung


samsung szczecin


             Klimatyzator Samsung szczecin, firma Samsung wprowadził na rynek klimatyzacyjny urządzenia zapewniające dogodne rozwiązania dla każdego typu i charakteru budynku, niezależnie o stylu i przeznaczenia. Nowe możliwości pozwalają sprostać wszelkim wymaganiom technicznym i preferencjom osobistym. Samsung w swoich rozwiązaniach stawia na rozwój i nowoczesność dostarczając zaawansowanych technologii zarówno dla przedsiębiorstw jak i użytkowników indywidualnych. Klimatyzatory tego producenta są wyjątkowo ciche i wydajne, za to gwarantują komfort i czyste powietrze przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy. Charakteryzują się unikalnym wzornictwem w klasycznej formie, co zapewniło już im grono zadowolonych użytkowników.

Myślisz o klimatyzacji Samsung, ale nie wiesz, który model wybrać? Tutaj porównasz najważniejsze funkcje poszczególnych modeli – szybko i w jednym miejscu!

Za chwilę dowiesz się, czym różnią się te klimatyzatory Samsunga między sobą i świadomie podejmiesz decyzję, który chcesz dla siebie zamówić. Zapraszamy do przygody z klimatyzacją Samsung!

Niedawno Samsung postanowił zrewolucjonizować swoją ofertę klimatyzacji i zaczął… Od czystej kartki. Nowe modele o „trójkątnym” stylu zawojowały rynek, a do rodziny modeli Prestige, Premium, Classic + i Classic dołączył budżetowy klimatyzator Eco.

Samsung klimatyzacja Eco – solidna opcja budżetowa

Klimatyzacja ścienna Samsung Eco została wprowadzona do produkcji po to, aby zaspokoić potrzeby tych użytkowników, którzy potrzebują przede wszystkim niezawodnego chłodu lub ciepła za maksymalnie przystępną cenę. Pojawiła się w ofercie równolegle z nowymi klimatyzatorami Samsunga, reprezentującymi nurt „Triangle Design” i wygląda od nich bardziej tradycyjnie.

Samsung klimatyzacja Eco

Klimatyzacja Samsung Eco to proste urządzenie, które jednak wyposażono w niezbędne funkcje – jeżeli nie szukasz stylistycznych fajerwerków, być może jest to klimatyzator dla Ciebie.

Samsung klimatyzacja Eco najwazniejsze funkcje

Klimatyzator Samsung Eco ma bowiem filtr HD, zatrzymujący zanieczyszczenia z powietrza w pomieszczeniu, a jego wymiennik automatycznie osusza się po zakończeniu pracy, zapobiegając rozwojowi pleśni i nieprzyjemnym zapachom. Klimatyzacja Samsung Eco ma też tryb pracy nocnej i wszelkie znane w klimatyzacji tryby pracy: chłodzenie, ogrzewanie, wentylację, osuszanie.

Nie zabrakło też trybu Turbo, a także trybu cichego, co w przypadku klimatyzatora Samsung Eco o najniższej mocy oznacza hałas 25 decybeli. W poniższej tabeli znajdziesz zestawienie najważniejszych funkcji klimatyzatora, a już za moment wygodnie porównasz je z funkcjami pozostałych klimatyzatorów Samsung.

Klimatyzator Samsung Szczecin:

Samsung klimatyzacja Eco – zestawienie najważniejszych funkcji

Samsung klimatyzacja Eco – jakość Powietrza

Jonizator Virus Doctor
Filtr HD TAK
Automatyczne osuszanie wymiennika TAK
Wskaźnik czyszczenia filtra
Samsung klimatyzacja Eco – oszczędność energii
Funkcja 2 Step Cooling
Technologia Smart Inverter TAK
Funkcja Single User
Odczyt zużycia energii
Samsung klimatyzacja Eco – komfort
Funkcja WiFi
Smart Home
Wyświetlacz temperatury
Włączanie/wyłączanie wyświetlacza na panelu
Włączanie/wyłączanie dźwięku komunikatu TAK
Funkcja good’sleep TAK
Regulacja kierunku żaluzji poziomych automatyczna TAK
Regulacja kierunku żaluzji pionowych automatyczna
Liczba biegów wentylatora 4
Zegar czasu rzeczywistego
Możliwość podłączenia sterownika przewodowego
Autodiagnostyka przy uruchomienu
Samsung klimatyzacja Eco – tryby pracy
Tryby pracy Chłodzenie TAK
Ogrzewanie TAK
Cyrkulacja TAK
Osuszanie TAK
Cichy TAK
Turbo TAK
Auto TAK
Automatyczna zmiana trybu pracy TAK
Automatyczny Restart TAK

Samsung klimatyzacja Classic – otwiera drzwi do Triangle Design

Klimatyzator Samsung Classic to najprostszy model rodziny o trójkątnym przekroju obudowy, która – i nie będzie w tym przesady – nie jest podobna do żadnego z urządzeń innych marek.

Samsung klimatyzacja Classic

Co ciekawe, nowatorski wygląd rodziny „Triangle Design” klimatyzacji Samsung Classic nie jest tylko efektem poszukiwania nowego stylu, ale przede wszystkim sposobem na pokonanie ograniczeń, nakładanych przez tradycyjne kształty klimatyzatorów.

Największe zalety designerskiej klimatyzacji Samsung Classic o trójkątnym przekroju obudowy dotyczą przepływu powietrza – zwiększył się zasięg nawiewu, który dodatkowo obejmuje większą szerokość pomieszczenia.

Klimatyzacja Samsung Classic korzysta również z dobrodziejstwa zwiększonej powierzchni otworów zasysających powietrze na górze klimatyzatora, a także ze zwiększonej średnicy wentylatora, który udało się zmieścić dzięki większej, trójkątnej obudowie. Hałas najmniejszego z klimatyzatorów Samsung Classic na cichym biegu udało się w ten sposób zredukować do zaledwie 19 decybeli, co w tej klasie cenowej jest znakomitym osiągnięciem.

Samsung klimatyzacja Classic najwazniejsze funkcje i opcje

W porównaniu do modelu Samsung Eco, klimatyzacja Classic dokłada do zestawu funkcji między innymi tryb dwustopniowej intensywności schładzania, nazwana przez Samsunga 2 Step Cooling.

Polega on na dostarczeniu maksymalnej mocy chłodzącej i pełnej siły nawiewu wtedy, kiedy potrzebujesz chłodu natychmiast. Po osiągnięciu wymaganej temperatury pomieszczenia, klimatyzacja Samsung Classic powróci do bardziej „spokojniej” pracy. Na dodatkowe oszczędności pozwala funkcja pojedynczego użytkownika, nazwana po prostu Single User.

Po jej aktywacji, klimatyzator przestawia się na minimalną moc chłodzącą lub grzewczą, tak, aby zaspokoić potrzeby jednej osoby. To oczywiście teoria, ale jeżeli bardzo zależy Ci na zaoszczędzeniu prądu, możesz skorzystać z tej funkcji, jaką daje klimatyzacja Samsung Classic.

Samsung klimatyzacja Classic – zestawienie najważniejszych funkcji

Samsung klimatyzacja Classic – jakość Powietrza
Jonizator Virus Doctor
Filtr HD TAK
Automatyczne osuszanie wymiennika TAK
Wskaźnik czyszczenia filtra
Samsung klimatyzacja Classic – oszczędność energii
Funkcja 2 Step Cooling TAK
Technologia Smart Inverter TAK
Funkcja Single User TAK
Odczyt zużycia energii
Samsung klimatyzacja Classic – komfort
Funkcja WiFi
Smart Home
Wyświetlacz temperatury
Włączanie/wyłączanie wyświetlacza na panelu
Włączanie/wyłączanie dźwięku komunikatu TAK
Funkcja good’sleep TAK
Regulacja kierunku żaluzji poziomych automatyczna TAK
Regulacja kierunku żaluzji pionowych automatyczna
Liczba biegów wentylatora 4
Zegar czasu rzeczywistego
Możliwość podłączenia sterownika przewodowego TAK
Autodiagnostyka przy uruchomienu TAK
Samsung klimatyzacja Classic – tryby pracy
Tryby pracy Chłodzenie TAK
Ogrzewanie TAK
Cyrkulacja TAK
Osuszanie TAK
Cichy TAK
Turbo TAK
Auto TAK
Automatyczna zmiana trybu pracy TAK
Automatyczny Restart TAK

Samsung klimatyzacja Classic + ma już sterowanie przez WiFi i wyświetlacz

Najważniejszą cechą, która zazwyczaj przyciąga klientów do klimatyzacji Samsung Classic + (plus to część nazwy tego klimatyzatora), jest obecność karty komunikacji bezprzewodowej WiFi. Dzięki temu urządzeniu, będziesz w stanie używać swojego smartfona jako pilota do klimatyzacji Samsung Classic + kiedy jesteś w domu, a poza domem sterować domową klimatyzacją przez internet.

Samsung klimatyzacja Classic Plus

Jeżeli dużo podróżujesz, to takie rozwiązanie z WiFi bardzo Ci się przyda: przed powrotem do domu zdalnie uruchomisz klimatyzację Samsung Classic + i kiedy otworzysz drzwi do domu, przywita Cię orzeźwiający chłód lub przyjemne ciepło. Ci użytkownicy klimatyzacji, którzy nie mają klimatyzatora z WiFi, chcąc korzystać z komfortu po powrocie z pracy, muszą pozostawiać urządzenie włączone na cały dzień. Nie jest to zły pomysł, ale klimatyzator Samsung ze sterowaniem WiFi daje większe możliwości.

Samsung klimatyzacja Classic Plus najwazniejsze funkcje i opcje

Ale klimatyzacja Samsung Classic + dodaje do funkcjonalności modelu Classic bez „plusa” w nazwie również inne przydatne funkcjonalności, jak choćby wyświetlacz, który oprócz zaprogramowanej temperatury docelowej może też pokazywać aktualne zużycie energii przez klimatyzator Samsung Classic + lub zasygnalizować konieczność oczyszczenia filtra.

Ciekawostką klimatyzacji Samsung Classic + jest nieobecność funkcji Turbo, która umożliwia modelowi Classic natychmiastowe rozwinięcie pełnej mocy. Tak przynajmniej podają materiały techniczne producenta – właściciele Samsungów Classic +, a także Premium i Prestige, o których przeczytasz za moment, będą musieli poradzić sobie bez Turbo.

Podpowiemy, że nie stanowi to jakiegokolwiek problemu. Podobnie jak w przypadku modelu Classic, również w klimatyzatorze Samsung Classic + minimalny hałas jednostki wewnętrznej na cichym biegu wynosi tylko 19 decybeli.

Samsung klimatyzacja Classic + i jej najważniejsze funkcje

Samsung klimatyzacja Classic + wsparcie jakości Powietrza
Jonizator Virus Doctor
Filtr HD TAK
Automatyczne osuszanie wymiennika TAK
Wskaźnik czyszczenia filtra TAK
Samsung klimatyzacja Classic + oszczędność energii
Funkcja 2 Step Cooling TAK
Technologia Smart Inverter TAK
Funkcja Single User TAK
Odczyt zużycia energii TAK
Samsung klimatyzacja Classic + parametry komfortu
Funkcja WiFi TAK
Smart Home
Wyświetlacz temperatury TAK
Włączanie/wyłączanie wyświetlacza na panelu TAK
Włączanie/wyłączanie dźwięku komunikatu TAK
Funkcja good’sleep TAK
Regulacja kierunku żaluzji poziomych automatyczna TAK
Regulacja kierunku żaluzji pionowych automatyczna
Liczba biegów wentylatora 4
Zegar czasu rzeczywistego
Możliwość podłączenia sterownika przewodowego TAK
Autodiagnostyka przy uruchomienu TAK
Samsung klimatyzacja Classic + – tryby pracy
Tryby pracy Chłodzenie TAK
Ogrzewanie TAK
Cyrkulacja TAK
Osuszanie TAK
Cichy TAK
Turbo
Auto TAK
Automatyczna zmiana trybu pracy TAK
Automatyczny Restart TAK

Samsung klimatyzacja Premium – znakomite wyposażenie i bardzo cicha praca

Dwie najważniejsze rzeczy, jakie zyskasz, wybierając klimatyzację Samsung Premium, to jonizator Virus Doctor oraz automatyczny ruch żaluzji nie tylko w górę i w dół, lecz także w lewo i w prawo.

Samsung klimatyzacja Premium

O ile to pierwsze rozwiązanie spotkasz także w urządzeniach innych marek, o tyle dwupłaszczyznowy ruch żaluzji czyni klimatyzator Samsung Premium niemal bezkonkurencyjnym urządzeniem w swojej klasie cenowej. Dodatkową cechą, podnoszącą atrakcyjność klimatyzacji Samsung Premium, jest obudowa, polakierowana bezbarwnym lakierem.

Klimatyzator Samsung Szczecin – Premium najważniejsze funkcje i opcje

Virus Doctor to nic innego jak jonizator plazmowy. Pomoże on zwalczyć krążące w powietrzu drobnoustroje, a także niechciane zapachy. I z jednym i z drugim klimatyzacja Samsung Premium poradzi sobie znakomicie. Wróćmy jeszcze na moment do dwupłaszczyznowego automatycznego sterowania żaluzjami nawiewu.

Przyda się ono po pierwsze do tego, żeby dotrzeć do każdego zakątka Twojego pomieszczenia z ciepłem lub chłodem, a po drugie, pozwoli uniknąć bezpośredniego nawiewu zimnego powietrza na Ciebie, jeżeli tego nie lubisz. Klimatyzacja Samsung Premium to także niski poziom hałasu. Nawet bardzo niski – klimatyzator o najniższej mocy na cichym biegu emituje zaledwie 16 decybeli. Konkurencja w tej klasie cenowej jest… Żadna. A naprawdę szukaliśmy.

Samsung klimatyzacja Premium – najważniejsze funkcje

Samsung klimatyzacja Premium – jakość Powietrza
Jonizator Virus Doctor TAK
Filtr HD TAK
Automatyczne osuszanie wymiennika TAK
Wskaźnik czyszczenia filtra TAK
Samsung klimatyzacja Premium – oszczędność energii
Funkcja 2 Step Cooling TAK
Technologia Smart Inverter TAK
Funkcja Single User TAK
Odczyt zużycia energii TAK
Samsung klimatyzacja Premium – komfort
Funkcja WiFi TAK
Smart Home
Wyświetlacz temperatury TAK
Włączanie/wyłączanie wyświetlacza na panelu TAK
Włączanie/wyłączanie dźwięku komunikatu TAK
Funkcja good’sleep TAK
Regulacja kierunku żaluzji poziomych automatyczna TAK
Regulacja kierunku żaluzji pionowych automatyczna TAK
Liczba biegów wentylatora 4
Zegar czasu rzeczywistego
Możliwość podłączenia sterownika przewodowego TAK
Autodiagnostyka przy uruchomienu TAK
Samsung klimatyzacja Premium – tryby pracy
Tryby pracy Chłodzenie TAK
Ogrzewanie TAK
Cyrkulacja TAK
Osuszanie TAK
Cichy TAK
Turbo
Auto TAK
Automatyczna zmiana trybu pracy TAK
Automatyczny Restart TAK

Samsung klimatyzacja Prestige – designerski majstersztyk dla konesera

Klimatyzator ścienny Samsung Prestige to opcja dla prawdziwego konesera designu i energooszczędnych technologii. Co prawda w porównaniu do modelu Premium liczba dodatkowych funkcji jest niewielka – na przykład zegar czasu rzeczywistego i kompatybilność z systemem sterowania inteligentnym domem Samsung Smart Home – ale za to jak ten klimatyzator wygląda!

Samsung klimatyzacja Prestige

Skoro – poza zjawiskową obudową – dodatkowym atutem, jaki da Ci do dyspozycji klimatyzacja Samsung Prestige, ma być kompatybilność z Samsung Smart Home, to warto choć trochę o tym systemie wiedzieć.

Samsung klimatyzacja Prestige najwazniejsze funkcje i opcje

Pozostałe klimatyzatory Samsunga z WiFi umożliwiają sterowanie urządzeniem przez smartfona za pomocą dedykowanej aplikacji. Ale pomyśl, co będzie, kiedy w ten sposób zechcesz sterować również innymi urządzeniami Samsunga, które masz lub dopiero zamierzasz kupić: telewizorem, pralką, lodówką…

Aby wszystko było proste, Samsung wprowadził usługę Smart Home, która integruje zdalną obsługę wszystkich Twoich urządzeń tej marki w jednej aplikacji mobilnej. Eksploracja jakichkolwiek parametrów klimatyzacji Samsung Prestige przed zakupem w zasadzie… W zasadzie nie ma sensu.

Ale dlaczego? Dlatego, że to naprawdę klimatyzator ścienny o najwyższych parametrach i wyposażony niemal we wszystko, co wymyśliła współczesna domowa technika klimatyzacyjna. Innymi słowy, klimatyzację Samsung Prestige można najpierw kupić, a potem delektować się lekturą jej parametrów. I choć brzmi to jak reklama – to po prostu fakt.Klimatyzator Samsung Szczecin – poleca.

Ale jednocześnie zapewniamy, że jeżeli nie potrzebujesz aż takich designerskich fajerwerków, a system Samsung Smart Home Cię nie interesuje, to równie dobrze możesz kupić klimatyzator Samsung Premium. To też będzie dobry wybór klimatyzacji z bogatym wyposażeniem.

Klimatyzator Samsung Szczecin, model Prestige – najważniejsze funkcje

Samsung klimatyzacja Prestige – jakość Powietrza
Jonizator Virus Doctor TAK
Filtr HD TAK
Automatyczne osuszanie wymiennika TAK
Wskaźnik czyszczenia filtra TAK
Samsung klimatyzacja Prestige – oszczędność energii
Funkcja 2 Step Cooling TAK
Technologia Smart Inverter TAK
Funkcja Single User TAK
Odczyt zużycia energii TAK
Samsung klimatyzacja Prestige – komfort
Funkcja WiFi TAK
Smart Home TAK
Wyświetlacz temperatury TAK
Włączanie/wyłączanie wyświetlacza na panelu TAK
Włączanie/wyłączanie dźwięku komunikatu TAK
Funkcja good’sleep TAK
Regulacja kierunku żaluzji poziomych automatyczna TAK
Regulacja kierunku żaluzji pionowych automatyczna TAK
Liczba biegów wentylatora 4
Zegar czasu rzeczywistego TAK
Możliwość podłączenia sterownika przewodowego TAK
Autodiagnostyka przy uruchomienu TAK
Samsung klimatyzacja Prestige – tryby pracy
Tryby pracy Chłodzenie TAK
Ogrzewanie TAK
Cyrkulacja TAK
Osuszanie TAK
Cichy TAK
Turbo TAK
Auto TAK
Automatyczna zmiana trybu pracy TAK
Automatyczny Restart TAK

Samsung klimatyzacja – co w takim razie polecamy?

Naszym zdaniem, klimatyzator Samsung Szczecin, biorąc pod uwagę proporcję ceny do wyposażenia, najciekawszą propozycją jest klimatyzacja Samsung Premium. Ma dwupłaszczyznowe automatyczne sterowanie żaluzjami, jonizator plazmowy Virus Doctor, sterowanie przez WiFi i dodatkową warstwę lakieru bezbarwnego na obudowie. To bardzo ciekawe urządzenie.