• + 48 693 090 197
  • kontakt@klimatyzacja-szczecin.eu

RIELLO

Palniki Riello Szczecin

Palniki Riello Szczecin

Palniki Riello Szczecin – serwis i naprawy palników renomowanej firmy riello – gazowe, olejowe i gazowo-olejowe serii RG, BS, RL, RS, RLS. Posiadamy autoryzację firmy Riello do 2021 roku. Obsługujemy województwa zachodniopomorskie i lubuskie. Obsługujemy palniki do kotłowni, w centralach wentylacyjnych, systemach ciepłej wody użytkowej i technologicznej, w kuchniach polowych itp.


Zadzwoń i umów się na przegląd Twojego palnika Riello. Tel. 693 090 197


certyfikat riello szczecin

Historia w Polsce zaczęła się 20 lat temu. ( tekst ze strony dystrybutora Riello)

W roku 1993 Urząd Dozoru Technicznego przeprowadza certyfikację fabryki. W ten sposób RIELLO jako pierwsze uzyskuje dopuszczenie do produkcji na teren Polski. W ślad za certyfikacją zakładów produkcyjnych dopuszczenia do obrotu uzyskały poszczególne rodziny palnikowe.

W trakcie tych 20 lat miejsce importera zajął oddział fabryki – RIELLO PALNIKI Sp. z o.o., w którym 100% udziałów ma włoska spółka RIELLO SA, a RIELLO stało się numerem 1 w ilości sprzedawanych palników w Polsce.

Dziś RIELLO to wiodąca firma w technice grzewczej. Wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalają nam oferować palniki nie tylko do rozwiązań kotłowych, ale do wielu specjalistycznych urządzeń, gdzie proces technologiczny opiera się o ciepło wytworzone w procesie spalania paliw gazowych lub olejowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam nie tylko sprzedawać produkty seryjne, ale także tworzyć jednostkowe rozwiązania dedykowane specjalnym aplikacjom.

Spółka RIELLO PALNIKI oprócz rynku polskiego zarządza również dystrybucją palników do Słowacji, Czech, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii.

Sieć sprzedaży jak również Riello Szczecin oparta jest na bezpośredniej współpracy, z wiodącymi producentami urządzeń grzewczych oraz technologicznych. Sieć serwisu budowana jest poprzez firmy serwisowe, instalacyjne oraz serwisy fabryczne producentów. Co roku w naszym centrum szkoleniowym we Wrocławiu przeprowadzamy ponad 30 szkoleń dla około 300 techników. W naszym laboratorium na 3 komorach spalania szkolimy techników z obsługi palników w zakresie mocy do 2,5 MW oraz z zakresu programowania menadżerów cyfrowych stosowanych w palnikach o mocy do 30 MW.

SPALANIE

Kolejną wizytówką R&D są działania z zakresu Innowacji, Symulacji, Analizy Komponentów i Procesów: badania przeprowadzane są za pomocą najnowocześniejszego oprogramowania, które pozwala na stosowanie symulacji i matematycznej kontroli przepływów. Te badania, przeprowadzane we współpracy z prestiżowymi włoskimi uniwersytetami, są często publikowane w ważnych międzynarodowych magazynach naukowych, co pomaga w utrwaleniu prestiżu i wiarygodności firmy Riello, jako że stanowią punkt odniesienia dla innych badań w tym sektorze.

Więcej na http://www.rielloburners.wroc.pl/