Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245
Montaż klimatyzacji Szczecin
  • + 48 693 090 197
  • kontakt@klimatyzacja-szczecin.eu

Montaż klimatyzacji

LG klimatyzator ścienny art cool , montaż klimatyzacji Szczecin

Montaż klimatyzacji Szczecin jpg


Montaż klimatyzacji Szczecin

Zadzwoń, nasz konsultant przyjedzie do Ciebie na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji

Tel. +48 693 090 197


Montaż klimatyzacji w mieszkaniu lub domku to tylko 8% VAT


Montaż klimatyzacji Szczecin, sugeruje że jednym z warunków zapewnienia komfortu przebywania ludzi w domu jest zapewnienie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia w ciągu całego roku. W okresie niskich temperatur zewnętrznych, instalacja centralnego ogrzewania podnosi temperaturę wewnątrz domu do ustalonych przez domowników wartości. Gdy nadejdą upały wskutek przewodzenia cieplnego ścian, okien, dachów a przede wszystkim wskutek silnego nasłonecznienia pomieszczeń, przez przeszklone przegrody następuje szybkie wydzielenie się energii cieplnej wewnątrz.

 Dobierając klimatyzację do montażu musimy wziąć pod uwagę nie tylko potrzeby klienta, ale również możliwości techniczne instalacji. Zależnie od rodzaju i wielkości jednostki należy znaleźć odpowiednie rozwiązanie zarówno dla instalacji chłodniczej, elektrycznej jak i odprowadzenia skroplin. A wszystko to często sprawia dość duży problem.

Innym ważnym aspektem jest również konserwacja klimatyzacji i tutaj też instalując urządzenie należy przewidzieć przyszły sposób serwisu klimatyzatora. Utrudniony dostęp uniemożliwi dokładne czyszczenie i sprawdzenie parametrów pracy, a to może przyczynić się do niewykrycia usterki w odpowiednio krótkim czasie.

Współcześnie budowany dom zachowuje się trochę jak termos. Duża masa budynku ocieplona jest z zewnątrz “lekką” izolacją. Budynek jako całość posiada pewną pojemność cieplną. Pojemność cieplna w mieszkaniach spełnia jedną praktyczną funkcję. Powoduje tzw. bezwładność temperaturową zapobiegającą zbyt szybkim zmianom temperatur wewnątrz, zarówno latem jak i zima. Szczególnie domy wykonane w tzw. technologii “ciężkiej” z murami z cegły, ścianami wewnętrznymi z pełnej cegły, wylewanych stropów, grubych tynków mają dużą bezwładność i wysoką zdolność do “gromadzenia” ciepła lub chłodu. Z tych powodów w różny sposób następuje nagrzewanie się pomieszczeń latem dla różnych konstrukcji budynków. Gdy ograniczymy bezpośrednie nasłonecznienie pomieszczeń w porze nocnej intensywnie wietrzymy cały dom skutecznie bronimy się przed upałami.

Montaż klimatyzacji Szczecin

Montaż klimatyzacji Szczecin

Montaż klimatyzacji Szczecin, zadaniem klimatyzacji pomieszczeń jest takie ochłodzenie powietrza, aby wstrzymać żądane wartości temperatur w pomieszczeniach. W przypadku domków jednorodzinnych z niezależną instalacją grzewczą, klimatyzacja ma chłodzić pomieszczenia w okresie upałów oraz wykonać recyrkulację powietrza pomiędzy pomieszczeniami. Kolejną funkcją jest filtrowanie i opcjonalnie jonizowanie powietrza.

Zapraszamy do zapoznania się z klimatyzatorami GREE, LG, Panasonic, Samsung , jeśli wybraliście klimatyzator innej firmy powiedzcie nam o tym, a my przygotujemy ofertę na wybrany przez Państwa klimatyzator.


Na wszelki wypadek ubezpiecza nas Balcia Insurance na kwotę 100 000 zł.


 grupa klimatyzacja szczecin