Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245
Klimatyzacja LG Szczecin
  • + 48 693 090 197
  • kontakt@klimatyzacja-szczecin.eu

LG

Montaż klimatyzatora LG Szczecin

Montaż klimatyzatora LG Szczecin

Montaż klimatyzatora LG Szczecin, witamy na stronie przedstawiającą ofertę montażu klimatyzatorów LG w Szczecinie i Zachodniopomorskim, na zakupione u nas klimatyzatory wraz z montażem, oferujemy rabat do -20 % Doskonały stosunek cena/jakość, bardzo dobry i szybki serwis.


Podatek VAT 8% dla osób fizycznych

Klimatyzator zakupiony wraz z montażem do mieszkania bądź domu prywatnego to tylko 8% podatku VAT za montaż.


Katalog klimatyzatorów LG na 2020/2021  w formacie pdf.

Kliknij tutaj.


Montaż klimatyzatora LG Szczecin, LG Electronics to jeden z liderów w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych o szerokim zastosowaniu. Klimatyzacja LG to zarówno wydajne klimatyzatory pokojowe, jak i systemy komercyjne czy rozwiązania sieciowe takie jak inwerterowe układy MULTI V do dużych obiektów.

certyfikat autoryzacyjny LG

Klimatyzatory LG bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, dzięki czemu nie tylko działają efektywnie, ale również są energooszczędne. Zapewniają w ten sposób najwyższą produktywność dla najniższych kosztów eksploatacji, przy czym ich wpływ na środowisko jest naturalnie ograniczony. Najwyższa jakość klimatyzatorów LG jest uznawana na całym świecie – uzyskały wiele pozytywnych opinii i nagród.

Montaż klimatyzatora LG Szczecin, poleca klimatyzatory LG. Dla wymagających klientów polecamy serie klimatyzatorów LG  ART COOL  która charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i wieloma dodatkowymi funkcjami. Jednostki pracują w technice inverterowej co zapewnia najmniejszy pobór prądu w swojej klasie.

Dla LG Electronics troska o środowisko naturalne zawsze była i jest kwestią priorytetową. Inżynierowie LG od początku istnienia firmy dokładają wszelkich starań, aby produkty sygnowane marką LG spełniały najwyższe normy ekologiczne.

Wszystkie wytwarzane produkty oddziałują na środowisko naturalne podczas całego ich cyklu życia, począwszy od wykorzystania surowców oraz zasobów naturalnych, poprzez produkcję, pakowanie, transport, użytkowanie, recykling, na ostatecznym zniszczeniu tych produktów kończąc. Największy wpływ na środowisko mają jednak decyzje podejmowane już na etapie projektowania produktów (aż 80 proc.).

Laboratorium pełne energii

Aby spełnić wymagania dotyczące efektywności energetycznej oraz ochrony środowiska, firma LG prowadzi własne laboratoria badawczo-rozwojowe LG Energy Lab zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Prace w laboratoriach prowadzone są nad najnowszymi rozwiązaniami w zakresie obniżenia zużycia energii przez systemy klimatyzacji oraz nad produktami grzewczymi i wentylacyjnymi, których przeznaczeniem są obiekty zarówno komercyjne, jak i mieszkalne. Wydajność produktów LG jest stale monitorowana i analizowana przez zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów z zakresu R&D. Ponadto badany jest wpływ różnych warunków środowiskowych na produkty LG, co pozwala dostosować odpowiednie rozwiązania do konkretnych wymagań środowiskowych każdego rynku.

Klimatyzatory LG w koreańskim Chang-Won

Montaż klimatyzatora LG Szczecin, Działalność firmy LG oparta jest m.in. na filozofii zrównoważonego rozwoju, czyli na zachowaniu równowagi pomiędzy kwestiami społecznymi, ekologicznymi i ekonomicznymi. Dbałość o przyrodę oraz przemyślana organizacja procesów produkcyjnych tak, aby ich wpływ na środowisko naturalne był jak najmniejszy, to długoterminowa strategia LG.

Przykładem wdrożenia filozofii zrównoważonego rozwoju jest bez wątpienia innowacyjna pod każdym względem i jedna z najnowocześniejszych fabryk LG, znajdująca się w mieście Chang-Won w Korei Południowej. Zastosowane w niej ekologiczne rozwiązania pozwoliły ograniczyć emisję gazów cieplarnianych przez fabrykę aż o 5000 ton rocznie.

Zmodyfikowano m.in. transport na terenie fabryki. Zmotywowano pracowników do zrezygnowania z dojazdów do pracy za pomocą prywatnych samochodów na rzecz kursujących wahadłowo autobusów. Ponadto spopularyzowano wśród pracowników transport rowerowy, dzięki czemu liczba korzystających z tego środka lokomocji wzrosła o prawie jedną trzecią. Dodatkowo znacznie ograniczono zużycie zbędnego oświetlenia oraz intensywność pracy klimatyzacji, co w żaden sposób nie wpłynęło na efektywność działania linii produkcyjnej w fabryce.

Montaż klimatyzatora LG Szczecin

Klimatyzator LG , zaletyEnergooszczędna technologia inwerterowa klimatyzatorów LG

Wysokie standardy mieszkaniowe oraz biurowe sprawiają, że w obiektach tego typu coraz częściej instalowane są zaawansowane systemy klimatyzacji, które niejednokrotnie zużywają zbyt dużą ilość energii elektrycznej. Z uwagi na rosnące wymagania energetyczne oraz energooszczędnościowe stawiane przez Unię Europejską, a także wysoki koszt użytkowania „prądożernych” urządzeń, warto postawić na innowacyjną technologię inwerterową LG.
Firma LG Electronics od dawna prowadzi zaawansowane prace nad nowoczesną, wysokowydajną technologią inwerterową, która umożliwia obniżenie zużycia energii elektrycznej (do 40 proc.) przy jednoczesnym wzroście wydajności energetycznej i większej niezawodności pracy urządzeń klimatyzacyjnych.
Technologia inwerterowa stosowana jest w systemach LG do płynnej regulacji wydajności sprężarki. Napięcie stałe jest podawane na uzwojenia silnika sprężarki BLDC poprzez zmianę częstotliwości podawania impulsu napięcia stałego, natomiast regulacja czasu odstępu powoduje, że sprężarka pracuje w szerokim zakresie od 15 Hz do 100 Hz.
Wentylator LG z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego BLDC, w porównaniu z silnikami zasilanymi prądem zmiennym, zapewnia znaczną oszczędność energii sięgającą do 40 proc. przy pracy na niskich obrotach oraz do 20 proc. podczas pracy na wysokich obrotach.
LG uruchomiło europejskie laboratorium energii, w którym prowadzone są zaawansowane badania urządzeń komercyjnych i pokojowych w zakresie ogrzewania, wentylacji i najnowocześniejszych, energooszczędnych rozwiązań klimatyzacji. Doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, składający się z inżynierów z Francji, Finlandii i Korei, poddaje analizie oraz wszelkim pomiarom wydajność wszystkich produktów LG, w celu zapewnienia jak najlepszej skuteczności i niezawodności w całym cyklu życia produktu.


Montaż klimatyzatora LG Szczecin

Artcool slim

Montaż klimatyzatora LG Szczecin

Klimatyzator LG basic